It [O] Serisi

Fantastik Filmleri, Korku Filmleri
O (It), Stephen King'in 1986 yılında yayınlanmış aynı isimli romanından uyarlanan, Amerikan yapımı doğaüstü korku film serisidir. Filmlerde, kurbanlarının korku ve fobilerini sömürerek dehşete düşüren 'O' isimli bir varlığın, korkunç yollarla terörize ettiği insanların hikayeleri anlatılmaktadır. Roman, daha önceden 1990 yılında yayınlanmış aynı adlı bir mini diziye de uyarlanmıştı.
Film Sayısı: 2 Takip Sayısı: 3
Takip Et

Seriye Ait Film Sayısı: 2

  • O

    2017 iMDB : 7.2

    Stephen King'in romanından uyarlanan filmde, 1989 yazında Derry, Maine’de yaşayan bir grup çocuğun 27 yılda bir kasabanın çocuklarını avlayan şeytanı bir varlığı durdurmak için verdikleri mücadele anlatılmaktadır.

  • O Bölüm 2

    2019 iMDB : 6.9

    Kaybedenler Kulübü tarafından yenilgiye uğratılmasından yirmi yedi yıl sonra, Pennywise, Derry kasabasını yeniden dehşete düşürmek üzere geri döner. Artık birer yetişkin olan Kaybedenler Kulübü üyeleri Derry'i terk etmiş ve kendi yollarını çoktan çizmişlerdir. Derry'de çocukların tekrardan ortadan kaybolmaya başlamasıyla, kulübün kasabada kalmış tek üyesi olan Mike diğerlerini kasabaya geri çağırır. Geçmişin deneyimlerinden dolayı yıpranmış olan kulüp üyelerinin Pennywise’ı bu kez sonsuza dek ortadan kaldırabilmek için kendi en derin korkularıyla yüzleşmeleri gerekecektir.

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1